Онлайн-чат Telegram
без перерви та вихідних
НОВОТИРАЛ (тиреотом) / NOVOTHYRAL (thyreotom)
табл. 75 мкг / 100 шт.
998,00 грн.
ГЕМАНГИОЛ (Пропранолол) / HEMANGIOL, HEMANGEOL (Propranolol)
р-р д/орал. прим. 3,75 мг/мл, фл. / 1 шт.
4369,00 грн.
МОВЕНТИГ, МОВАНТИК (Налоксегол) / MOVENTIG, MOVANTIK (Naloxegol)
табл. п/о 12,5 мг / 30 шт.
4430,00 грн.
ПЕТНИДАН сироп (Этосуксимид) - аналог Суксилеп / PETNIDAN (Ethosuximide)
сироп д/перорал. прим., 250 мл, фл. / 1 шт.
3348,43 грн.
НОВАМИНСУЛЬФОН (Метамизол натрий) / NOVAMINSULFON (Metamizole)
капли д/приема внутрь 500 мг/мл, фл. 50 мл / 1 шт.
1779,29 грн.
КСИПОГАММА (Ксипамид) / XIPAGAMMA (Xipamide) 40
табл. 40 мг / 100 шт.
584,00 грн.
КАРДИКЕТ РЕТАРД (Изосорбида динитрат) / CARDIKET RETARD (Isosorbide dinitrate) 40
табл. пролонг. дейст. 40 мг / 50 шт.
324,81 грн.
ТИРОЗОЛ (Тиамазол) / THYROZOL (Thiamazole)
табл. п/плен. оболочкой 10 мг / 50 шт.
468,32 грн.

Пошук препарату

У каталозі сервісу Доставка ліків представлено понад 10 000 лікарських засобів, доступних для замовлення. Пошук організований так, щоб Ви змогли знайти препарат, що Вас цікавить, навіть якщо Ви не впевнені в правильності написання його назви, а також аналоги і замінники цього препарату.


Для того, щоб знайти препарат, що Вас цікавить, наберіть його назву в рядку пошуку, вгорі будь-якої сторінки https://dostavkalikiv.com, і натисніть кнопку "Знайти".


Пошук здійснюється за всіма розділами каталогу. В результаті 
https://dostavkalikiv.com запропонує Вам варіанти препарату, що розшукується, в різних формах відпустки (таблетки, ампули, суспензія тощо), дозуваннях, кількості в упаковці і, в деяких випадках, різних виробників.


Якщо не впевнені у правильному написанні назви, то:

а) замість літери, в якій ви сумніваєтеся, поставте пробіл. Наприклад, Ви хочете знайти "герпевир", але не знаєте, як правильно пишеться його назва: "герпЕвир" або "герпИвир".
Ви можете написати у рядок пошуку "герп вир", тобто.
замість літери, у якій Ви сумніваєтеся, поставити пропуск.

або

б) введіть частину слова, написання якої Ви впевнені. Наприклад, якщо написати "герп", то сайт покаже Вам усі препарати, які у своїй назві містять у зазначеній послідовності ці 4 літери.


Якщо препарат виявився настільки рідкісним, що знайти його у нас на сайті Вам не вдалося - напишіть нам листа за адресою info@dostavkalikiv.com із зазначенням назви препарату та Ваших контактних даних.


Наш консультант оперативно з Вами зв'яжеться та постарається Вам допомогти.Послідовно введіть медикаменти, що цікавлять Ваc, за допомогою рядка пошуку

У верхньому правому куті натисніть на покликання «реєстрація». Ви перейдете в реєстраційну форму, яку потрібно буде заповнити.

Відповідно до Правил реалізації лікарських засобів, лікарські засоби, предмети санітарної гігієни, лікарські косметичні засоби належної якості не підлягають обміну чи поверненню.

Умови доставки замовлення

Акції та пропозиції
Способи оплати
25 Июня 2024
Кістки ваших суглобів покриті гладким, губчастим матеріалом, який називається хрящем. Він амортизує кістки і дозволяє суглобу рухатися без болю. При артриті область у суглобі або навколо нього запалюється, викликаючи біль, скутість, а іноді й труднощі з рухом. Деякі типи артриту також вражають інші частини тіла, наприклад шкіру та внутрішні органи.
21 Июня 2024
Тривалість сну може бути важливим регулятором маси тіла та обміну речовин. У великих вибірках населення повідомлялося про зв'язок між коротким звичним часом сну та підвищеним індексом маси тіла (ІМТ). Потенційна роль метаболічних гормонів у цій асоціації невідома.