Онлайн-чат Telegram
без перерви та вихідних
Відомих аналогів немає

АКТИНОМИЦИН D (дактиномицин) / AСTINOMYCIN D (dactinomycin)

-,--
замовити
Условия отпуска: без рецепта
Категорія: Дактиномицин
Корзина: лиофилизат амп. 500 мкг. / 1 шт.
Артикул: 71385
Виробник: TOKU-E (Япония)
Наявність: Доступно под заказ
дивіться також АНАЛОГИ/ЗАМІННИКИ

Переглянути/приховати інструкцію
Опис / Інструкція
Показания
Хориокарцинома матки, саркома Юинга, опухоль Вильмса, рабдомиосаркома у детей, саркомhttps://dostavkalikiv.com/goods/actinomycyn_d.htmlы мягких тканей, злокачественные опухоли яичка, меланома, лимфосаркомы, нейробластома.
Применение
Внутривенно 350 мкг/м2 ежедневно в течение 5 дней каждые 3-5 недель https://dostavkalikiv.com/goods/actinomycyn_d.htmlили 1-2 раза в неделю в течение 3-5 недель, суммарная доза 3000 мкг.
Условия хранения
Хранить при темhttps://dostavkalikiv.com/goods/actinomycyn_d.htmlпиратуре 2-8 ° C

Перелік міст доставки

Купити АКТИНОМИЦИН D (дактиномицин) / AСTINOMYCIN D (dactinomycin) Ви можете з доставкою у Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Калуш, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші населені пункти України

АНАЛОГИ

Відомих аналогів немає
Допомога
Реєстрація
У верхньому правому куті натисніть на покликання «реєстрація». Ви перейдете в реєстраційну форму, яку потрібно буде заповнити.
Детальніше
Доставка замовлення
Умови доставки замовлення
Детальніше
Пошук препарату
Пошук ліків організовано таким чином, щоб Ви змогли знайти ліки, що Вас цікавлять, навіть якщо Ви не впевнені в правильності написання його назви, а також запропонує Вам аналоги цих ліків
Детальніше
Повернення та обмін медикаментів
Відповідно до Правил реалізації лікарських засобів, лікарські засоби, предмети санітарної гігієни, лікарські косметичні засоби належної якості не підлягають обміну чи поверненню.
Детальніше
Оформлення замовлення
Послідовно введіть медикаменти, що цікавлять Ваc, за допомогою рядка пошуку
Детальніше
Способи оплати
27 Марта 2024
Препарат Вабадін (симвастатин) виробництва компанії БерлінХемі АГ (Менаріні Груп) за результатами нашого спостереження продемонстрував достатню гіполіпідемічну ефективність, яка за кількісними параметрами відповідає результатам великих клінічних досліджень, а також хорошу переносимість.
21 Марта 2024
Прихильники жорсткої доказової медицини запевняють, що експериментальних даних, що підтверджують користь гліцину, поки що недостатньо. Потрібно більше статистики.