Онлайн-чат Telegram
без перерви та вихідних
Відомих аналогів немає

БРАНОЛИНД Н повязка ранозаживляющая с перуанским бальзамом / BRANOLIND N

-,--
замовити
Условия отпуска: без рецепта
Категорія: Лекарственные повязки
Тип упаковки: повязка ранозаживляющая с перуанским бальзамом 10х20 см / 1 шт.
Артикул: 75108
Виробник: Paul Hartmann (Германия)
Наявність: Доступно под заказ
дивіться також АНАЛОГИ/ЗАМІННИКИ

Переглянути/приховати інструкцію
Опис / Інструкція
Показания
Крупноячеистая хлопчатобумажная ткань, пропитанная безводной мазевой массой с перуанским бальзамом.Для ухода за ранами, в особенности поверхностными (при ссадинах, рваных и ушибленных ранах, термических и химических ожогах, а также для покрытия мест взятия кожного лоскута и фиксирования расщеhttps://dostavkalikiv.com/goods/branolind-n-.htmlпленных кожных трансплантатов, при удалении ногтей, фимозных операциях, в пластической и косметической хирургии; особенно, для обработки инфицированных и плохо гранулирующихся ран и для стимулирования процесса эпитетелизации, например, при пролежнях, трофических и диабетических язвах и т.п.).
Применение
Смену повязки необходимо прhttps://dostavkalikiv.com/goods/branolind-n-.htmlоизводить 1-2 раза в сутки.
Условия хранения
Лекарство хранится при комнатной температуре и относительной влажности не выше сеhttps://dostavkalikiv.com/goods/branolind-n-.htmlмидесяти процентов. Хранить в оригинальной упаковке. Располагать вдали от малышей.

Перелік міст доставки

Купити БРАНОЛИНД Н повязка ранозаживляющая с перуанским бальзамом / BRANOLIND N Ви можете з доставкою у Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Калуш, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші населені пункти України

АНАЛОГИ

Відомих аналогів немає
Допомога
Реєстрація
У верхньому правому куті натисніть на покликання «реєстрація». Ви перейдете в реєстраційну форму, яку потрібно буде заповнити.
Детальніше
Доставка замовлення
Умови доставки замовлення
Детальніше
Пошук препарату
Пошук ліків організовано таким чином, щоб Ви змогли знайти ліки, що Вас цікавлять, навіть якщо Ви не впевнені в правильності написання його назви, а також запропонує Вам аналоги цих ліків
Детальніше
Повернення та обмін медикаментів
Відповідно до Правил реалізації лікарських засобів, лікарські засоби, предмети санітарної гігієни, лікарські косметичні засоби належної якості не підлягають обміну чи поверненню.
Детальніше
Оформлення замовлення
Послідовно введіть медикаменти, що цікавлять Ваc, за допомогою рядка пошуку
Детальніше
Способи оплати
31 Мая 2024
Спільне вживання солей заліза з вітаміном С посилює окислювальний стрес у шлунково-кишковому тракті, що призводить до утворення виразок у здорових людей, загострення хронічних запальних захворювань шлунково-кишкового тракту та може призвести до раку.
23 Мая 2024
Експерти назвали 5 спецій, які варто додавати у каву, щоб покращити смак