Онлайн-чат Telegram
без перерви та вихідних
Відомих аналогів немає

ПЕТНИДАН капсулы (Этосуксимид) - аналог Суксилеп / PETNIDAN (Ethosuximide)

4129,10 грн.
замовити
Условия отпуска: без рецепта
Категорія: Этосуксимид
Тип упаковки: капс. 250 мг / 100 шт.
Артикул: 65116
Виробник: Desitin (Германия)
Наявність: Есть на складе
дивіться також АНАЛОГИ/ЗАМІННИКИ

Переглянути/приховати інструкцію
Опис / Інструкція
Фармакологические свойства
Петнидан является лекарственным средствhttps://dostavkalikiv.com/goods/ethosuximide.htmlом для терапии эпилептических припадков.
Показания
абсансы при первично-генерализованных пристуhttps://dostavkalikiv.com/goods/ethosuximide.htmlпах, а также комплексные и атипичные абсансы
Применение
Лечение детей и взрослых начинается с общей суточной дозы 5-10 мг этосуксимида на 1 кг массы тела (кг). Через 4-7 дней, в зависимости от равновесной концентрации или при необходимости черезhttps://dostavkalikiv.com/goods/ethosuximide.html 8-10 дней суточную дозу можно увеличить на 5 мг этосуксимида на 1 кг массы тела. Достаточной считается доза: для детей – 20 мг, для взрослых – 15 мг этосуксимида на 1 кг массы тела в сутки.
Условия хранения
хранить в недоступнhttps://dostavkalikiv.com/goods/ethosuximide.htmlом для детей месте.

Перелік міст доставки

Купити ПЕТНИДАН капсулы (Этосуксимид) - аналог Суксилеп / PETNIDAN (Ethosuximide) Ви можете з доставкою у Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Калуш, Біла Церква, Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці та інші населені пункти України

АНАЛОГИ

Відомих аналогів немає
Допомога
Реєстрація
У верхньому правому куті натисніть на покликання «реєстрація». Ви перейдете в реєстраційну форму, яку потрібно буде заповнити.
Детальніше
Доставка замовлення
Умови доставки замовлення
Детальніше
Пошук препарату
Пошук ліків організовано таким чином, щоб Ви змогли знайти ліки, що Вас цікавлять, навіть якщо Ви не впевнені в правильності написання його назви, а також запропонує Вам аналоги цих ліків
Детальніше
Повернення та обмін медикаментів
Відповідно до Правил реалізації лікарських засобів, лікарські засоби, предмети санітарної гігієни, лікарські косметичні засоби належної якості не підлягають обміну чи поверненню.
Детальніше
Оформлення замовлення
Послідовно введіть медикаменти, що цікавлять Ваc, за допомогою рядка пошуку
Детальніше
Способи оплати
31 Мая 2024
Спільне вживання солей заліза з вітаміном С посилює окислювальний стрес у шлунково-кишковому тракті, що призводить до утворення виразок у здорових людей, загострення хронічних запальних захворювань шлунково-кишкового тракту та може призвести до раку.
23 Мая 2024
Експерти назвали 5 спецій, які варто додавати у каву, щоб покращити смак