Онлайн-чат Telegram
без перерви та вихідних
НОВОТИРАЛ (тиреотом) / NOVOTHYRAL (thyreotom)
табл. 75 мкг / 100 шт.
998,00 грн.
ГЕМАНГИОЛ (Пропранолол) / HEMANGIOL, HEMANGEOL (Propranolol)
р-р д/орал. прим. 3,75 мг/мл, фл. / 1 шт.
4369,00 грн.
МОВЕНТИГ, МОВАНТИК (Налоксегол) / MOVENTIG, MOVANTIK (Naloxegol)
табл. п/о 12,5 мг / 30 шт.
4430,00 грн.
ПЕТНИДАН сироп (Этосуксимид) - аналог Суксилеп / PETNIDAN (Ethosuximide)
сироп д/перорал. прим., 250 мл, фл. / 1 шт.
3348,43 грн.
НОВАМИНСУЛЬФОН (Метамизол натрий) / NOVAMINSULFON (Metamizole)
капли д/приема внутрь 500 мг/мл, фл. 50 мл / 1 шт.
1779,29 грн.
КСИПОГАММА (Ксипамид) / XIPAGAMMA (Xipamide) 40
табл. 40 мг / 100 шт.
584,00 грн.
КАРДИКЕТ РЕТАРД (Изосорбида динитрат) / CARDIKET RETARD (Isosorbide dinitrate) 40
табл. пролонг. дейст. 40 мг / 50 шт.
324,81 грн.
ТИРОЗОЛ (Тиамазол) / THYROZOL (Thiamazole)
табл. п/плен. оболочкой 10 мг / 50 шт.
468,32 грн.

Новини дієтології

18 Января 2024
Єгиптський дієтолог розкрив секрети похудіння

Єгипетський дієтолог Халід Юсеф розкрив 5 секретів швидкого зменшення жиру на животі. Наприклад, фахівець з харчування радить робити упор на продукти, що містять в своєму складі велику кількість клітковини.

Один із секретів дієтолога – вживання за 30 хвилин до прийому їжі легкої закуски у вигляді горіхів, щоб їх кількість не перевищувала 100 калорій. Суть в тому, що мигдаль або інші види сприяє придушенню гормону голоду – греліну, саме цього півгодини достатньо, щоб пізніше не накинутися на їжу і не з’їсти більше покладеного. На думку Халіда Юсефа, “такий підхід обману тіла” працює безвідмовно і дає можливість якомога швидше зменшити жир на животі.

Спеціаліст настійно не рекомендує пити безалкогольні напої під час їжі: вони порушують роботу лептину – гормону, який регулює відкладення жиру, витрату енергії, а також багато інших процесів в організмі, він же пов’язаний з відправкою сигналу в мозок про почуття насичення.

Рекомендується єгипетським дієтологом і збільшення вживання продуктів, які містять клітковину, таких як бобові, цільнозернові харчові вироби, овочі з зеленим листям, а також деякі фрукти, в числі яких груші, апельсини, яблука і персики. Саме волокна сприяють швидкому почуттю насичення і поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту.

Останній секрет простий – Халід Юсеф радить ставитися до прийому їжі усвідомлено, насолоджуючись повною мірою смаком страв, не поспішати і не відволікатися на мобільні пристрої і телевізор, що дозволить з’їсти набагато менше.12 Января 2024
Поздоровляємо всіх батьків, кому пощастило на донечок!
01 Января 2024
З прийдешнім Новим Роком, щановні клієнти!
25 Декабря 2023
Пару слов о том, что мы с вами в эти дни, сопереживаем и готовимся к новому году
14 Декабря 2023
Мы делимся с вами информацией как лучше прожить застолье, по совету диетологов
07 Декабря 2023
Мифы и правда о генерических препаратах
01 Декабря 2023
С профессиональным праздником – Днем невролога!
25 Ноября 2023
Правительство поддержало законопроект, который запретит проявления такого «сотрудничества». В дальнейшем законопроект должен рассмотреть Верховная Рада.
14 Ноября 2023
Информация о наиболее востребованных в Казахстане лекарствах
07 Ноября 2023
Медицинская физика - это отрасль физики, которая использует принципы, законы, модели, методы и технологии на практике и в исследованиях для профилактики, диагностики и лечения заболеваний с целью улучшения здоровья и благополучия человека.
04 Ноября 2023
Входя в осенне-зимний период мы снова вынуждены возвращаться к теме иммунизации
Допомога
Реєстрація
У верхньому правому куті натисніть на покликання «реєстрація». Ви перейдете в реєстраційну форму, яку потрібно буде заповнити.
Детальніше
Доставка замовлення
Умови доставки замовлення
Детальніше
Пошук препарату
Пошук ліків організовано таким чином, щоб Ви змогли знайти ліки, що Вас цікавлять, навіть якщо Ви не впевнені в правильності написання його назви, а також запропонує Вам аналоги цих ліків
Детальніше
Повернення та обмін медикаментів
Відповідно до Правил реалізації лікарських засобів, лікарські засоби, предмети санітарної гігієни, лікарські косметичні засоби належної якості не підлягають обміну чи поверненню.
Детальніше
Оформлення замовлення
Послідовно введіть медикаменти, що цікавлять Ваc, за допомогою рядка пошуку
Детальніше
Способи оплати
25 Июня 2024
Кістки ваших суглобів покриті гладким, губчастим матеріалом, який називається хрящем. Він амортизує кістки і дозволяє суглобу рухатися без болю. При артриті область у суглобі або навколо нього запалюється, викликаючи біль, скутість, а іноді й труднощі з рухом. Деякі типи артриту також вражають інші частини тіла, наприклад шкіру та внутрішні органи.
21 Июня 2024
Тривалість сну може бути важливим регулятором маси тіла та обміну речовин. У великих вибірках населення повідомлялося про зв'язок між коротким звичним часом сну та підвищеним індексом маси тіла (ІМТ). Потенційна роль метаболічних гормонів у цій асоціації невідома.