Онлайн-чат Telegram
без перерви та вихідних
НОВОТИРАЛ (тиреотом) / NOVOTHYRAL (thyreotom)
табл. 75 мкг / 100 шт.
998,00 грн.
ГЕМАНГИОЛ (Пропранолол) / HEMANGIOL, HEMANGEOL (Propranolol)
р-р д/орал. прим. 3,75 мг/мл, фл. / 1 шт.
4369,00 грн.
МОВЕНТИГ, МОВАНТИК (Налоксегол) / MOVENTIG, MOVANTIK (Naloxegol)
табл. п/о 12,5 мг / 30 шт.
4430,00 грн.
ПЕТНИДАН сироп (Этосуксимид) - аналог Суксилеп / PETNIDAN (Ethosuximide)
сироп д/перорал. прим., 250 мл, фл. / 1 шт.
3348,43 грн.
НОВАМИНСУЛЬФОН (Метамизол натрий) / NOVAMINSULFON (Metamizole)
капли д/приема внутрь 500 мг/мл, фл. 50 мл / 1 шт.
1779,29 грн.
КСИПОГАММА (Ксипамид) / XIPAGAMMA (Xipamide) 40
табл. 40 мг / 100 шт.
584,00 грн.
КАРДИКЕТ РЕТАРД (Изосорбида динитрат) / CARDIKET RETARD (Isosorbide dinitrate) 40
табл. пролонг. дейст. 40 мг / 50 шт.
324,81 грн.
ТИРОЗОЛ (Тиамазол) / THYROZOL (Thiamazole)
табл. п/плен. оболочкой 10 мг / 50 шт.
468,32 грн.

Французькі науковиці опублікували велике когортне дослідження

12 Июня 2024
У цьому проспективному когортному дослідженні було виявлено, що зв’язок між гемовим залізом і ризиком колоректальної аденоми залежить від місця, нітрозилювання чи ні, а також від співвідношення з NEAC.

Нітрозильоване та ненітрозильоване гемове залізо з червоного обробленого та необробленого м’яса пов’язують із посиленням колоректального канцерогенезу. Механізми включають окисні процеси. Було припущено, що дієтичні антиоксиданти можуть протидіяти ефектам гемового заліза. У проспективному когортному дослідженні E3N ми досліджували взаємозв’язок між споживанням гемового заліза та ризиком колоректальних аденом, а також потенційну взаємодію з дією антиоксидантної здатності.

У дослідженні взяли участь 17397 жінок, які пройшли хоча б одну колоноскопію. Серед них у 1409 пацієнтів була діагностована принаймні одна перша колоректальна аденома протягом 103 253 людино-років спостереження. Дієтичне споживання вимірювали за допомогою напівкількісної анкети історії їжі. Оцінки ЧСС і 95% довірчі інтервали (ДІ) були отримані з моделей пропорційних ризиків Кокса з поправкою на потенційні фактори, що вводять в оману.

Споживання гемового заліза було позитивно пов’язане з ризиком розвитку колоректальної аденоми та аденоми товстої кишки [HR4: HR4 = 1,36 (1,13-1,65), Ptrend= 0,001 і HR4 = 1,49; 95% CI, 1,19-1,87; Ptrend= 0,0003 відповідно]. Прийом ненітрозильованого та нітрозильованого гемового заліза, відповідно, був пов’язаний із прогресуючим ризиком розвитку дистальної та проксимальної аденоми. Існував взаємозв’язок доза-ефект між гемовим залізом і загальним дієтичним співвідношенням антиоксидантної здатності та ризиком колоректальної аденоми.

У цьому проспективному когортному дослідженні було виявлено, що зв’язок між гемовим залізом і ризиком колоректальної аденоми залежить від місця, нітрозилювання чи ні, а також від співвідношення з NEAC.

Ці результати підкреслюють необхідність глобальної оцінки дієти при розгляді харчової профілактики колоректального канцерогенезу.07 Июня 2024
За твердженням видатних дослідників Thomas Ems, Kayla St Lucia та Martin R. Huecker, залізо є важливим елементом різних метаболічних процесів у людини, включаючи синтез ДНК, транспорт електронів і транспорт кисню.
31 Мая 2024
Спільне вживання солей заліза з вітаміном С посилює окислювальний стрес у шлунково-кишковому тракті, що призводить до утворення виразок у здорових людей, загострення хронічних запальних захворювань шлунково-кишкового тракту та може призвести до раку.
23 Мая 2024
Експерти назвали 5 спецій, які варто додавати у каву, щоб покращити смак
14 Мая 2024
Кулінарний експерт Метт Вебстер назвав спеції, які не лише підкреслять смак страв, а й покращать роботу мозку
09 Мая 2024
Якщо ви помічаєте, що голова у вас болить частіше і болючі відчуття стали незвичайними, варто відвідати остеопата.
03 Мая 2024
Середній вміст жиру в печінці зменшився на 6,6% при прийомі аспірину. Прийом плацебо, навпаки, збільшив це значення на 3,6%. Таким чином, різниця із плацебо склала 10,2%.
25 Апреля 2024
Вища точка любові до себе перебуває у «просто бути». Не виконувати якусь роботу, не грати якусь роль, не мчати по життю, висунувши язик, задовольняючи чиїсь нескінченні потреби і намагаючись заслужити любов, а просто бути. Такій, як хочеться тобі.
17 Апреля 2024
Шокуюче зізнання лікарки-хірурга
06 Апреля 2024
Рейтинг найкращих фармацевтичних компаній України за 2023 рік від Ukrainian Business Award
06 Апреля 2024
Багато симптомів СДУГ усуваються за допомогою поведінкової терапії та медикаментів; однак, навіть при комбінованому лікуванні, у третини пацієнтів все ще є симптоми.
Допомога
Реєстрація
У верхньому правому куті натисніть на покликання «реєстрація». Ви перейдете в реєстраційну форму, яку потрібно буде заповнити.
Детальніше
Доставка замовлення
Умови доставки замовлення
Детальніше
Пошук препарату
Пошук ліків організовано таким чином, щоб Ви змогли знайти ліки, що Вас цікавлять, навіть якщо Ви не впевнені в правильності написання його назви, а також запропонує Вам аналоги цих ліків
Детальніше
Повернення та обмін медикаментів
Відповідно до Правил реалізації лікарських засобів, лікарські засоби, предмети санітарної гігієни, лікарські косметичні засоби належної якості не підлягають обміну чи поверненню.
Детальніше
Оформлення замовлення
Послідовно введіть медикаменти, що цікавлять Ваc, за допомогою рядка пошуку
Детальніше
Способи оплати
25 Июня 2024
Кістки ваших суглобів покриті гладким, губчастим матеріалом, який називається хрящем. Він амортизує кістки і дозволяє суглобу рухатися без болю. При артриті область у суглобі або навколо нього запалюється, викликаючи біль, скутість, а іноді й труднощі з рухом. Деякі типи артриту також вражають інші частини тіла, наприклад шкіру та внутрішні органи.
21 Июня 2024
Тривалість сну може бути важливим регулятором маси тіла та обміну речовин. У великих вибірках населення повідомлялося про зв'язок між коротким звичним часом сну та підвищеним індексом маси тіла (ІМТ). Потенційна роль метаболічних гормонів у цій асоціації невідома.