Онлайн-чат Telegram
без перерви та вихідних
НОВАМИНСУЛЬФОН (Метамизол натрий) / NOVAMINSULFON (Metamizole)
капли д/приема внутрь 500 мг/мл, фл. 50 мл / 1 шт.
2011,37 грн.
СИНАКТЕН (Тетракозактид) / SYNACTHEN (Tetracosactide)
сусп. д/в/м введения 0,25 мг/1 мл: амп. / 1 шт.
1389,00 грн.
ДАПСОН-ФАТОЛ / DAPSON-FATOL
табл. 50 мг / 100 шт.
4398,24 грн.
ЛОНОЛОКС (миноксидил) / LONOLOX (minoxidil)
табл. 2,5 мг / 30 шт.
4022,73 грн.
КАПОСОЛ, КАФОСОЛ (солевой раствор) / CAPHOSOL (saline)
р-р солевой для полости рта 15 мл, амп. / 32 шт.
8712,88 грн.
КЕППРА (леветирацетам) / KEPPRA (levetiracetam)
табл. п/о 500 мг / 60 шт.
1626,72 грн.
КЕППРА (леветирацетам) / KEPPRA (levetiracetam)
табл., покр. п/о, 1000 мг / 30 шт.
1627,33 грн.
КЕППРА (леветирацетам) / KEPPRA (levetiracetam)
табл., покр. п/о, 250 мг / 60 шт.
Доступно под заказ

Лікарі доповіли щодо запивання ліків кавою

17 Июля 2025
Лікарі розповіли з якими ліками не варто змішувати каву і які наслідки можуть очікувати на ваш організм, якщо ви маєте звичку запивати їх кавовими напоями.

Вплив кави на ліки

Кофеїн, який міститься у каві, може впливати на те, як людський організм засвоює медичні препарати, змінюючи їх дію.

Яким чином це відбувається:

  • Змінюється якість всмоктування. Кава здатна збільшувати рівень pH шлункової кислоти, що надалі впливатиме й на швидкість, а також ефективність розчинення ліків, які потрапляють до шлунка;
  • Конкуренція. Основна діюча речовина кави – кофеїн, має здатність поєднуватися з окремими видами ліків, що провокує виникнення між ними конкуренції й таким чином робить процес всмоктування потрібних організму речовин більш складним;
  • Ферменти. Як деякі ліки, так і кофеїн мають здатність розщеплюватися одним і тим самим ферментом – CYP1A2. Через це так званий медикаментозний метаболізм може підвищити їхню концентрацію у крові;
  • Стимуляція та її збільшення. Кава здатна підсилювати дію інших стимуляторів, що може відчутно збільшити й прояв побічних реакцій медикаментів;
  • Ховання депресантів. Кофеїн, який міститься в каві, може зменшувати ефективність депресантів (наприклад, алкоголю) за рахунок стимуляції нервової системи. З огляду на це існує ризик виникнення ілюзії того, що ви перебуваєте у стані алкогольного сп'яніння у значно меншій кількості, ніж є насправді.  

Запивати ліки кавою: можна чи ні 

Як правило це залежить від конкретного типу препарату, адже деякі ліки категорично не рекомендується приймати разом із кавою, водночас інші ліки практично ніяк не змінюють свою дію під впливом кофеїну.

  • Можна: препарати із вмістом ацетамінофену (парацетамолу), який є одним із основних компонентів досить великої кількості знеболювальних. Саме він, навпаки, підсилюється через вплив кофеїну.
  • НЕ можна: тизанідин. Цей лікарський засіб є складовою медикаментів для розслаблення м'язів. Вплив кофеїну на нього може спровокувати підвищення концентрації ліків у крові, а також викликати сильну побічну дію.


12 Июля 2025
12 липня православні в Україні відзначають день святих апостолів Петра і Павла — важливе літнє церковне свято. Дізнайтеся про його історію, обряди та українські звичаї.
03 Июля 2025
Прокидаєтеся о 3 ночі кожного дня? Це може бути сигналом від вашого організму. Розповідаємо, як органи працюють у різний час доби та чому важливо дослухатися до себе.
27 Июня 2025
Запишіть, щоб пам'ятати: ці фрукти рятують життя!
20 Июня 2025
Досвідчений дієтолог Олена Тихомирова назвала декілька категорій продуктів, які помилково вважаються корисними для дітей, а також детально пояснила, чому їх не варто давати дитині.
13 Июня 2025
Здоров’я нашого кишківника залежить не лише від того, що ми їмо, але й від того, як ми живемо щодня. Часті перекуси, стрес, відсутність сну та руху — усе це поступово шкодить травленню й мікробіому. У цій статті розбираємо 10 поширених звичок, які негативно впливають на кишківник — і як легко виправити ситуацію.
29 Мая 2025
Нове надходження колестираміну! Повідомляємо, що в продажу знову доступний колестирамін — препарат для зниження холестерину та нормалізації обміну жовчних кислот. Деталі — за консультацією лікаря.
24 Мая 2025
Багато хто впевнений, що дотримується здорового способу життя, але деякі повсякденні звички можуть лише створювати ілюзію турботи про себе. Названо звички, які насправді можуть шкодити шлуку.
15 Мая 2025
У сучасному світі стрес став постійним супутником життя. Хронічне емоційне напруження впливає не лише на психологічний стан, а й на гормональний фон, зокрема — підвищує рівень кортизолу. Це "гормон стресу", який у помірних кількостях потрібен для адаптаці
08 Мая 2025
Зміна хоча б однієї з цих звичок може змінити роботу вашого мозку — і допомогти вам старіти здоровішими та кращими. І ніколи не пізно почати. ​​Навіть люди з проблемами пам’яті можуть отримати користь від зміни шкідливої ​​поведінки
05 Мая 2025
Результати обнадійливого дослідження, проведеного в лабораторії на клітинах пацієнтів з ВІЛ, було представлено в журналі Nature Communications.
Допомога
Реєстрація
У верхньому правому куті натисніть на покликання «реєстрація». Ви перейдете в реєстраційну форму, яку потрібно буде заповнити.
Детальніше
Доставка замовлення
Умови доставки замовлення
Детальніше
Пошук препарату
Пошук ліків організовано таким чином, щоб Ви змогли знайти ліки, що Вас цікавлять, навіть якщо Ви не впевнені в правильності написання його назви, а також запропонує Вам аналоги цих ліків
Детальніше
Повернення та обмін медикаментів
Відповідно до Правил реалізації лікарських засобів, лікарські засоби, предмети санітарної гігієни, лікарські косметичні засоби належної якості не підлягають обміну чи поверненню.
Детальніше
Оформлення замовлення
Послідовно введіть медикаменти, що цікавлять Ваc, за допомогою рядка пошуку
Детальніше
Способи оплати
17 Июля 2025
Лікарі розповіли з якими ліками не варто змішувати каву і які наслідки можуть очікувати на ваш організм, якщо ви маєте звичку запивати їх кавовими напоями.
12 Июля 2025
12 липня православні в Україні відзначають день святих апостолів Петра і Павла — важливе літнє церковне свято. Дізнайтеся про його історію, обряди та українські звичаї.